10 km maanteejooksu Eesti meistriteks krooniti Bell ja Šalkauskas

0
2

Pärnus Kahe Silla Jooksu raames toimunud 10 km maanteejooksu Eesti meistrivõistlused võitsid Helen Bell ja Deniss Šalkauskas.

Deniss Šalkauskas (Sparta SS) läbis 10 km distantsi uut isiklikku rekordit tähistava ajaga 30:44 ning krooniti Eesti meistriks. Teise koha sai Morten Siht (Viljandi VAK Staier) ajaga 30:58 ning kolmandaks tuli Jürgen Joonas (Võru KJK Lõunalõvi) ajaga 31:44.

Naiste arvestuses oli kiireim Helen Bell (Sparta SS), kes tuli Eesti meistriks ajaga 36:06. Hõbemedali sai kaela Kaisa Kukk (Tartu SS Kalev) ajaga 36:11 ja pronksmedali teenis Kaari Kink (individuaalvõistleja) ajaga 37:15.