25. toimunud Tallinna Sügisjooksu 10 kilomeetrisel rajal said võidu meestest Deniss Šalkauskas ja naistest Agate Caune

0
1

25. toimunud Tallinna Sügisjooksu 10 kilomeetrisel rajal said võidu meestest Deniss Šalkauskas ja naistest Agate Caune. Noor lätlanna tegi fantastilise jooksu ületades finišijoone üldjärjestuses teisena uue Sügisjooksu rekordiga (32.09).

Täna pärastlõunal 25. korda toimunud 10 kilomeetri pikkuse Tallinna Sügisjooks tõi koos tippudega starti tuhandeid harrastusjooksjaid ja -käijaid.

Meestest sai kindla võidu Deniss Šalkauskas spordiseltsist Sparta ajaga 31 minutit ja 1 sekund. Meeste seas sai teise koha Jocis Ugis Lätist (32.13) ja kolmandaks tuli Gregor Rasva (32.22) edestades vaid kahe sekundiga Otto Laitineni (32.24) Soomest.

Naiste võitjaks tulnud 20-aastane Agate Caune tegi 25-aastase Tallinna Sügisjooksu ajaloo läbi aegade kiireima jooksu läbides 10 kilomeetrise raja 32 minuti ja 9 sekundiga. Temast oli kiirem üksnes meeste võitja Šalkauskas. Naistest tuli teiseks Laura Maasik Nõmme kergejõustikuklubist (34.24) ning kolmandaks Liis-Grete Arro (35.02) jooksugrupist Kuldne Tervis.