Eesti jäähoki meistrivõistlused: Viru Sputnik alistas lisaajal Tartu Välgu

0
13

7. oktoobril toimus Kohtla-Järve jäähallis Eesti meistrivõistluste raames mäng kohaliku Viru Sputniku ja Tartu Välk 494 vahel. Tasavägises heitluses selgus võitja alles lisaajal – võiduarve avasid kohtlajärvelased, võites seisuga 3:2.

Skoor avati esimese kolmandiku alguses, kui Sputniku ülekaalus Maksim Turovski ja Nikita Tsyganovi väravasöödust sai värava kirja Allan Saar. Mõned minutid hiljem, pärast Viru Sputniku mängija Andrei Ivanovi karistust, võrdsustas seisu Tartu mängija Kirills Tambijevs.

Teisel kolmandikul ei saanud meeskonnad vaatamata rohketele karistustele väravaid kirja.

Kolmanda kolmandiku alguses said võõrustajad kiirrünnakust kirja teise värava, mille viskas Charles Campagna. Mõned minutid hiljem viskas Välgu kasuks viigivärava Dmitri Kuznetsov.

Võitja selgus juba lisaaja esimesel minutil, kui Sputniku ründaja Mickael Hebert suunas partneri viske täpselt Välgu väravavahi seljatagusesse võrku. Sellega avas oma võiduarve Kohtla-Järve Viru Sputnik, alistades kodujääl hokiklubi Tartu Välk 494 seisuga 3:2.

Viru Sputniku mängu jälgis staadionil 572 pealtvaatajat. Pildid (autor: Ruzana Gubaydullina).

Pressiteade

Eelmine postitusUjumine: Kalevi ujumiskool võitis Eesti ujumiskarika
Järgmine postitusTänavune saalijalgpalli Meistriliiga stardib kaheksa meeskonnaga