Euroopa meistrivõisltused maadluses Varssavis

0
220

Kolmapäeval alustab teekonda Euroopa meistritiitli nimel Epp Mäe. Epp Mäe kohtub ¼ finaalis aseri Sabrina Aliyevaga. 25aastasel vastasel täiskasvanute hulgas tiitlivõistluste medaleid ei ole, aga juunioride hulgas on ta Euroopa meistrivõistlustel saavutanud pronksmedali.

Võistlus on lõppenud meie vabamaadlejatel. Kehakaalus -79 kg piirdus Erik Reinbok ühe matšiga, kui kaotas lätlasele Alans Amirovsile punktidega 1:2.

Aimar Andruse kehakaalus -74 kg võitis avaringis briti maadlejat Charlie James Bowlingut ülekaalukalt punktidega 14:3. 1/8 finaalis tuli võtta vastu kaotus Gruusia sportlaselt Avtandil Kentchadzelt, kes on 2018. aasta MM hõbemedalist, punktidega 8-13. Kuna eestlasi võitnud sportlased finaali ei jõudnud, kustus lootus maadelda pronksmedali nimel lohutusringides.

Eesti vabamaadlejate lõppkohad selguvad homme õhtuks.