Maadlus: Lisette Böttker võitis U17 MM pronksi

0
8

Jordaanias Ammanis toimuvatel U-17 vanuseklassi MM-il võitis Lisette Böttker naistemaadluse kehakaalus -53 kg pronksmedali. Pronksimatšis seljatas Böttker 0:4 kaotusseisus olles venelanna Olesja Malahhova, kui maadledud oli pisut üle minuti.

Teel pronksimatšini alistas Böttker kolm vastast. Avaringis võitis  Böttker Serbia maadlejat Ivana Gajicit ülekaalukalt punktidega 14:3. 1/8 finaalis võitis eestlanna 7:2 Gruusia maadlejat Lisa Šavadzet. Veerandfinaalis võitis  Böttker ukrainlannat Ivanna Lukianenkot punktidega 5:3. Samale ukrainlannale kaotas Böttker kaks kuud tagasi U17 Euroopa meistrivõistluste lohutusringis 4:9.

Poolfinaali jaapanlanna Nana Kozuka vastu kaotas Böttker seljaga ning 0:10.

Kehakaalu võitis kanadalanna Kaura Michelle Coles, kes seljatas finaalis jaapanlanna Nana Kozuka. Teise pronksmedali selles kehakaalus võitis India maadleja Muskan Muskan.

Eelmine postitusOtepääl toimuvatel suvebiatloni maailmameistrivõistlustel võitis meeste supersprindi ukrainlane Dmõtro Pidrutšnõi