Narva Linna Jooksu võitsid Juri Kovaljov ja Evelin Talts

0
32

Täna toimunud Narva Linna Jooksu võitsid Juri Kovaljov ja Evelin Talts. Ida-Virumaa suurima rahvaspordisündmuse mitmekesisest programmist sai osa üle kahe tuhande liikumisharrastaja.

Teist aastat Narva Linna Jooksuna toimunud Ida-Virumaa populaarseima liikumissündmuse 21,1 kilomeetri pikkuse poolmaratoni võitjaks tuli Juri Kovaljov Tallinna Spordiakadeemiast ajaga 1 tund 8 minutit ja 57 sekundit. Teise koha võitis Bert Tippi CFC Spordiklubist, ajaga 1:12.53. Kolmanda koha võitles välja Allan Männi Kuusalu Spordiklubist (1:14.35), edestades napilt Franko Reinholdi (1:14.42).

Naistest oli Narva Linna Jooksu pikima distantsi kolm kiiremat Sparta Spordiseltsi esindajad. Poolmaratoni võitis Evelin Talts ajaga 1:27.06. Teiseks tuli Kertu Kula, ajaga 1:27.44 ning kolmanda koha pälvis Anni Kingsepp (1:29.44).

Viiekilomeetrisel rajal olid kiireimad meestest Deniss Šalkauskas (võiduaeg 16.59) ning naistest Jekaterina Mirotvortseva (19.35).

Joaoru saarel toimunud Limpa lastejooksul lõi kaasa üle 800 väikese jooksusõbra. Sportlik päev jätkus Narva linna päevade meeleoluka kultuuri- ja kontsertprogrammiga.

Ida-Virumaa arvukaima osalejaskonnaga rahvaspordisündmus pani erinevates formaatides liikuma kokku üle kahe tuhande harrastaja. Poolmaratoni raja läbis 494 jooksjat, viiekilomeetri distantsil jõudis finišisse 1024 harrastajat, reedeseõhtusest meeleolukast avarongkäigust sai osa üle paari tuhande inimese ning Limpa lastejooksul lõi kaasa 847 väikest jooksusõpra.

Narva Linna Jooks oli Eesti suurima liikumissarja RIMI Linnajooksud kolmas etapp.