Noormeeste U21 koondis teenis Varjundi värava ja Kivila penaltitõrje toel võidu

0
8

Eesti noormeeste U21 läks täna, 10. oktoobril Kadrioru staadionil EM-valikmängus vastamisi Iisraeliga. Debütant Tony Varjundi värav ja penaltitõrje teinud Kaur Kivila tõid Eestile 1:0 võidu.

Normaalaja viimasel minutil teenis Iisrael penaltilöögi, saades seeläbi hea võimaluse mänguseisu viigistamiseks. Siin kerkis aga eestlaste kangelaseks Kivila, kes aimas edukalt löögisuuna ning tegi suurepärase tõrje. Kohtumisele lisatud kolme minuti jooksul rohkem miskit liialt ohtlikku ei sündinud. Niisiis tähistas kohtuniku lõpuvile Eestile käimasoleva EM-valiksarja esimest võitu.

Järgmine mäng ootab Eesti noormehi ees uue nädala teisipäeval, 15. oktoobril, kui EM-valiksarja viimases mängus kohtutakse Kadrioru staadionil Kosovoga.